Dil Seçimi : Türkçe English
X
Hakkımızda

Grubumuz ticari faaliyetlerine, OTOPROFİL Boru Endüstrisi Ticaret ve Sanayi A.Ş. adı ile Topkapı’da kurulu tesislerinde, dikişli boru üretimi ve satışıyla 1974 yılında başlamıştır.

2007 yılı itibariyle, boru ticaretinin yanı sıra, otomotiv sektöründe de büyümek amacıyla yatırım çalışmalarına başlanmış, bu bağlamda, yurtiçi ve yurtdışından bir çok üretici ile bayilik ve distribütörlük görüşmeleri yürütülmüştür.

Bu istikamette, devam eden süreçte HC Group, adı altında yeni bir yapılanmaya gidilmiş, mevcut OTOPROFİL adlı şirketimizin yanı sıra, BGT Otomotiv Dış Ticaret ve HC Otomotiv şirketleri kurulmuştur.

OTOPROFİL adlı şirketimiz, metal boru ve profili ticaretine devam etmektedir.

BGT Otomotiv Dış Ticaret şirketi, grubumuzun ana ithalat şirketidir ve ülke bayiliklerimizi çatısı altında toplamıştır.

BGT Otomotiv’in ülke distribütörlüğünü ve bayiliğini yapmakta olduğu yüksek kaliteli ve ileri teknolojili markalarımızın ürün ve detaylı bilgilerine ana sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Distribütörü olduğumuz, BG Producs markalı, yüksek teknolojili otomotiv kimyasalları ve MITCORP Video Borescope ürünlerimizle, VW Türkiye’nin tedarikçisi konumundayız.

Ayrıca, BGT olarak İthalat ve satışını yapmakta olduğumuz markalar arasında; İtalya'dan ZECA garaj ekipmanları, ELECTROMEM akü şarj ve booster cihazları - Çin'den TEKTINO markalı Enjektör temizlik cihazları ve Oto Klima cihazları ile Taywan’dan MITCORP Borescop ve görüntüleme cihazları ve Kore’den CARMAN SCAN test cihazları sayılabilir.

Diğer bir kuruluşumuz olan, HC Otomotiv Ltd. şirketi ise, OTEK Elektronik şirketiyle birlikte, distribütörü olduğumuz ürünlerin iç piyasaya satış ve pazarlamasını yapmaktadır, HC Otomotiv bunun yanı sıra, Airguard ve Craftsman markaları altında, otomotiv aksesuarları, kokuları ve müstahzarlarının, imalat, ihracat ve ticaretini de yapmaktadır.

Firmamız, üretimi ve ithalatı olan otomotiv aksesuar ve kokularının, yurt içi ve yurt dışındaki fuarlara katılarak, ülke içi ve dışında, pazarlama ve satışını gerçekleştirmektedir.

Topkapı Cevizlibağ da yerlana 3.000 m.karelik ilk fabrika binamız, günün gereklerine uygun olarak, ofis-plaza ve altında isyerleri olacak sekilde projelendirilmiş izinleri alınmış ve Mayıs 2011 de inşaat çalışmalarına başlanmıştır. Proje iki yıl içerisinde tamamlanacaktır.

Bununla birlikte, Topkapı, Esenler ve Maltepe semtlerinde dağınık bir halde bulunan ofislerimizin tamamı İstanbul Duduluda yer alan yeni merkez ofisimizde bir araya toplanmıştır. Yeni binamızın giriş ve birinci katında show room, ofisler ve eğitim bölümü, alt katlarda ise kendi üretimiz olan oto kokuları ambalaj bölümleri yer almaktadır.

Grubumuz, yurt dışı ve yurt içindeki iş ortaklarıyla birlikte tesis etmiş olduğu, güven ve dürüstlük merkezli, şeffaf ticareti sayesinde, geleceğe, sağlam adımlar, inanç ve azimle yürümektedir.

X
Bize Ulaşın

Ad Soyad :
Firma Adı :
E-Mail :
Telefon :
Mesajınız :
   
X
İletişim

Adres : Şerifali Mahallesi Bayraktar Bulvar, Kutup Sokak No:7, 34775
    Ümraniye – İstanbul / Türkiye
     
Telefon : +90 (216) 540 0682
    +90 (216) 661 1526
Faks : +90 (216) 540 0683
E-Mail : info@bgtotomotiv.com.trUlaşım Krokimiz
 
X
Sunum


PDF Sunum
 
Powerpoint Sunum